• Ďakujeme za prejavenú dôveru

• Prvý aprílový piatok popoludní a prvá aprílová sobota pred obedom patrili zápisu prvákov. Privítal ich školský maskot a usmievavé pani učiteľky. Tie budúcim školákom položili zopár otázok, zadali úlohy, ktoré všetci hravo zvládli a my sa už teraz tešíme, ako sa stretneme v septembri.

Ďakujeme, milí rodičia, za prejavenú dôveru.

• Štvrtáci s deviatakmi dobyli hrad

• Poslednou súťažnou disciplínou v rámci celomestskej súťaže „Škola plná talentov – Superškola“ bolo „Dobývanie Košického hradu“. Dve družstvá pod vedením našich telocvikárov vybojovali cenné body do hodnotiacej tabuľky.

Ukázali, že im nerobí problém lukostreľba, hod palcátom, pavučina, sekanie mečom, preťahovanie lanom, stredoveké zápasenie ani hádanie hádaniek.

DETI v zložení Debora, Teo, Michal, Eugen a Jakub získalo 1. miesto a JUNIORI v zoskupení Sofia, Paulína, Júlia, Jakub a Matúš 2. miesto.

Blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy.

• 4-kový volejbal

• Možno ste ešte nikdy o takomto volejbale nepočuli alebo je vám známy ako MIDICOOL VOLLEY. Naše deviatačky a ôsmačky vedia aj jeho pravidlá, ktoré ich naučila pani učiteľka Sárossyová a ukázali, že sú perfektné aj v hre. 5. apríla si zahrali na krajskom kole s ostatnými školami. Ďakujeme im za peknú reprezentáciu.

• Súťaž o Veľkej noci

• Po veľkonočnom tvorení v ŠKD v druhom ročníku sme si naše vedomosti preverili súťažou o Veľkej noci. Takmer vyrovnané družstvá svedčia o šikovnosti našich detí.

• Krížová cesta u tretiakov

• Tretiaci sa duchovne spojili v slávení krížovej cesty. Pobožnosť obetovali za svojich rodičov a tiež ako poďakovanie za Božiu pomoc a ochranu. Modlitbou, rozjímaním a spevom si svoje srdcia  pripravili na najväčší sviatok roka - vzkriesenie nášho Pána.