• O škole

          • Úspechy školy

          • 2021/2022

             

            Názov súťaže

             

            Kolo

            Miesto

            Meno

            Trieda

            Na súťaž pripravoval/a)

            „...a Slovo bolo u Boha...“ Celoslovenské 2. Klára Angelovičová 6.B  
            Biologická olympiáda - geológia Celoslovenské 1. Anna Mária Sudzinová 9.C Ing. T. Hrebeňárová
            Biologická olympiáda - zoológia Celoslovenské 1. Katarína Marcziová 9.C Mgr. M. Bačinská
            ENTER olympiáda v programovaní Celoslovenské 2.

            Filip Štefko

            Soňa Šomšáková

            Ema Štupáková

            Timotej Štefko

            Michal Sabol

            7.A

            8.A

            8.A

            8.A

            8.A

            Mgr. M. Jurašeková

            Ing. P. Jurašek

            Biologická olympiáda - geológia Krajské 1. Anna Mária Sudzinová 9.C Ing. T. Hrebeňárová
            Biologická olympiáda - zoológia Krajské 1. Katarína Marcziová 9.C Mgr. M. Bačinská
            Biologická olympiáda - zoológia Krajské 2. Miriam Gburíková 9.C Mgr. M. Bačinská
            Beniakove Chynorany  Celoslovenské čestné uznanie Viliam Ferko 9.C  

            „...a Slovo bolo u Boha...“

            Krajské 1. Klára Angelovičová 6.B  
            „...a Slovo bolo u Boha...“ Krajské 1. Ema Štupáková 8.A  
            Hviezdoslavov Kubín Krajské 1. Tereza Tverďáková 6.A  
            Hviezdoslavov Kubín Krajské 3. Júlia Verebová 6.A  
            Hviezdoslavov Kubín Krajské 3. Veronika Gburíková 6.C  
            Matematická olympiáda Okresné 1. Daniela Bujňáková 7.D Mgr. R. Demjanovičová
            Matematická olympiáda Okresné 2. Jakub Gajdošík 7.D Mgr. R. Demjanovičová
            Matematická olympiáda Okresné 3. Martin Sudzina 7.B Mgr. M. Kaduková
            Matematická olympiáda Okresné 2. Timotej Štefko 8.A Mgr. M. Jurašeková
            Matematická olympiáda Okresné 2. - 4. Liliana Varhoľáková 6.B Mgr. M. Kaduková
            Matematická olympiáda Okresné 2. - 4. Alžbeta Múdra 6.C Mgr. M. Jurašeková
            Šaliansky Maťko Krajské 1. Tereza Tverďáková 6.A  
            Slovo bez hraníc Celomestské 2. Viliam Ferko 9.C  
            Slovo bez hraníc Celomestské 2. Dominika Hakulinová 9.C  
            Moje mesto Celomestské čestné uznanie Andrej Tomčej 2.C PaedDr. A. Némethová
            Literárne Košice Jána Štiavnického Celoslovenské 1. Anna Mária Sudzinová 9.C Mgr. M. Gajdošíková
            Literárne Košice Jána Štiavnického Celoslovenské čestné uznanie Viliam Ferko 9.C Mgr. M. Gajdošíková
            Literárne Košice Jána Štiavnického Celoslovenské čestné uznanie Klára Angelovičová 6.B Mgr. M. Gajdošíková
            Literárne Košice Jána Štiavnického Celoslovenské čestné uznanie Benita Brillová 5.D Mgr. M. Krupová
            Biologická olympiáda - projektová časť Okresné 2. Viktória Guttová 7.A MVDr. A. Zachariášová
            Hviezdoslavov Kubín Okresné 1. Lívia Oravcová 4.A Mgr. K. Fabianová
            Hviezdoslavov Kubín Okresné 1. Júlia Verebová 6.A  
            Hviezdoslavov Kubín Okresné 3. Viliam Ferko 9.C  
            Hviezdoslavov Kubín Okresné 1. Lenka Bedriová 3.C  
            Hviezdoslavov Kubín Okresné 1. Veronika Gburíková 6.C  
            Biologická olympiáda - geológia Okresné 1. Anna Mária Sudzinová 9.C Ing. T. Hrebeňárová
            Biologická olympiáda - geológia Okresné 2. Dominika Hakulinová 9.C Ing. T. Hrebeňárová
            Biologická olympiáda - botanika Okresné 1. Viliam Ferko 9.C Mgr. M. Bačinská
            Biologická olympiáda - zoológia Okresné 1. Katarína Marcziová 9.C Mgr. M. Bačinská
            Biologická olympiáda - zoológia Okresné 2. Miriam Gburíková 9.C Mgr. M. Bačinská
            Pytagoriáda Okresné 1. Benita Brillová 5.D Mgr. A. Paraličová
            Pytagoriáda Okresné 3. Tomáš Ivančo 4.A Mgr. D. Sedláčková
            Pytagoriáda Okresné 3. Matúš Varhoľák 4.B Mgr. I. Roháčová
            Pytagoriáda Okresné 3. Mária Magdaléna Nebesňáková 8.A Mgr. M. Jurašeková
            Vesmír očami detí Okresné práca postupuje do celoslovenského kola Sára Selecká 8.C Mgr. M. Gajdošíková
            Vesmír očami detí Okresné čestné uznanie Karolína Andrejková 8.B Mgr. M. Gajdošíková
            Vesmír očami detí Okresné čestné uznanie Mária Magdaléna Nebesňáková 8.A Mgr. M. Gajdošíková
            Fyzikálna olympiáda Okresné 3. Kristína Rendošová 9.C Mgr. M. Kaduková
            Všetkovedko Celoslovenské 1. Jakub Krupa 2.C Mgr. A. Hadbavníková
            Všetkovedko Celoslovenské 1. Juraj Matuš 2.A PaedDr. A. Némethová
            Všetkovedko Celoslovenské 3. Ján Filo 2.C Mgr. A. Hadbavníková
            Všetkovedko Celoslovenské 3. Amálie Janáčková 2.B Mgr. A. Nosov
            Šaliansky Maťko Okresné 1. Tereza Tverďáková 6.A  
            Biblická olympiáda Okresné 2.

            Benita Brillová

            Richard Soľár

            Romana Bodyová

            5.D

            5.D

            8.A

            Mgr. A. Kupková
            Biologická olympiáda - projektová časť Krajské 3. Nina Fodorová 9.C MVDr. A. Zachariášová
            Matematická olympiáda Okresné 2. - 5. Anna Mária Sudzinová 9.C Mgr. M. Jurašeková
            Biologická olympiáda - projektová časť Okresné 2. Nina Fodorová 9.C MVDr. A. Zachariášová
            Biologická olympiáda - projektová časť Okresné 3. Viliam Ferko 9.C MVDr. A. Zachariášová
            Olympiáda v ANJ - kategória 1C Krajské 3. Tamara Kakalejčíková 8.C Mgr. P. Sorgerová
            Dejepisná olympiáda Okresné 1. Klára Milkovičová 9.A PhDr. J. Zachariáš
            Dejepisná olympiáda Okresné 2. Žofia Jurčinová 9.A PhDr. J. Zachariáš
            Dejepisná olympiáda Okresné 2. Karolína Molitorisová 7.D PhDr. J. Zachariáš
            Technická olympiáda Krajské 2. Adam Smatana
            Jakub Brila
            2. Ing. P. Jurašek
            PRO SLAVIS 2021 Celoslovenské 2. redakčná rada  

            Mgr. R. Demjanovičová

            Mgr. B. Ferková

             

            Beniakove Chynorany Krajské 2. Viliam Ferko 9.C  
            Najkrajší sen Celomestské 1. Filip Tverďák 2.A PaedDr. A. Némethová
            Najkrajší sen Celomestské 2. Viktória Huková 2.A PaedDr. A. Némethová
            Najkrajší sen Celomestské 3. Adam Pavlulik 2.C PaedDr. A. Némethová
            Najkrajší sen Celomestské 3. Júlia Majláthová 7.B Mgr. M. Gajdošíková
            Najkrajší sen Celomestské 3. Karol Zentko 9.C Mgr. M. Gajdošíková
            Najkrajší sen Celomestské čestné uznanie Kristína Žoffčáková 6.B Mgr. M. Gajdošíková
            Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas Celoslovenské 1. Tereza Tverďáková 6.A  
            Technická olympiáda Okresné 1.

            Adam Smatana
            Jakub Brila

            9.A
            8.C

            Ing. P. Jurašek

             

            2020/2021

             

            Názov súťaže

             

            Kolo

            Miesto

            Meno

            Trieda

            Na súťaž pripravoval/a)

            Hviezdoslavov Kubín Krajské 1. Tereza Tverďáková 5.A  
            Hviezdoslavov Kubín Krajské 2. Petra Koribská 4.B  
            Hviezdoslavov Kubín Krajské 2. Júlia Verebová 5.A  
            Hviezdoslavov Kubín Krajské 2. Rebeka Beľanová 4.B Mgr. A. Beľanová
            Biologická olympiáda - geológia Celoslovenské 2. Anna Mária Sudzinová 8.C Ing. T. Hrebeňárová
            Biologická olympiáda - zoológia Celoslovenské 2. Katarína Marcziová 8.C Mgr. M. Bačinská
            Hviezdoslavov Kubín Okresné 1. Rebeka Beľanová 4.B Mgr. A. Beľanová
            Hviezdoslavov Kubín Okresné 1. Petra Koribská 4.B  
            Hviezdoslavov Kubín Okresné 1. Júlia Verebová 5.A  
            Hviezdoslavov Kubín Okresné 2. Veronika Gburíková 5.C  
            Hviezdoslavov Kubín Okresné 3. Viliam Ferko 8.C  
            Biologická olympiáda - geológia Krajské 1. Anna Mária Sudzinová 8.C Ing. T. Hrebeňárová
            Biologická olympiáda - geológia Krajské 3. Dominika Hakulinová 8.C Ing. T. Hrebeňárová
            Biologická olympiáda - zoológia Krajské 1. Katarína Marcziová 8.C Mgr. M. Bačinská
            Chemická olympiáda Krajské 3. Dominika Brillová 9.C RNDr. A.Krajkovičová
            Literárne Košice Jána Štiavnického Celoslovenské čestné uznanie Laura Harmadiová 5.B Mgr. M. Gajdošíková
            Literárne Košice Jána Štiavnického Celoslovenské čestné uznanie Kristína Žoffčáková 5.B Mgr. M. Gajdošíková
            Literárne Košice Jána Štiavnického Celoslovenské čestné uznanie Zuzana Sklenková 8.A Mgr. M. Gajdošíková
            Literárne Košice Jána Štiavnického Celoslovenské čestné uznanie Katarína Marcziová 8.C Mgr. M. Gajdošíková
            Literárne Košice Jána Štiavnického Celoslovenské čestné uznanie Anna Mária Sudzinová 8.C Mgr. M. Gajdošíková
            Literárne Košice Jána Štiavnického Celoslovenské cena porotcu Michal Zimovčák 8.C Mgr. M. Gajdošíková
            Literárne Košice Jána Štiavnického Celoslovenské čestné uznanie Lucia Kaduková 9.B Mgr. M. Gajdošíková
            Matematická olympiáda Krajské 3. Dominika Brillová 9.C Mgr. M. Jurašeková
            Biologická olympiáda - botanika Okresné 2. Viktória Guttová 6.A MVDr. A. Zachariášová
            Biologická olympiáda - botanika Okresné 3. Daniela Bujňáková 6.D MVDr. A. Zachariášová
            Matematická olympiáda Okresné 2. Daniela Bujňáková 6.D Mgr. R. Demjanovičová
            Matematická olympiáda Okresné 2. Dominika Hakulinová 8.C Mgr. M. Jurašeková
            Matematická olympiáda Okresné 3. Karol Zentko 8.C Mgr. M. Jurašeková
            Pytagoriáda  Okresné  3. Matej Ivančo  8.C Mgr. M. Jurašeková 
            Máš problém? Celoslovenské 1. Dominika Brillová 9.C Mgr. M. Jurašeková

            Matematický expres - Matboj - MatX

            9. ročník

            Celoslovenské 2.

            Dominika Brillová

            Lillian Gardoňová

            Ľudmila Kicová

            Daniela Židiková

            9.C Mgr. M. Jurašeková
            Biologická olympiáda - geológia Okresné 1. Annamária Sudzinová 8.C Ing. T. Hrebeňárová
            Biologická olympiáda - geológia Okresné 2. Dominika Hakulinová 8.C Ing. T. Hrebeňárová
            Biologická olympiáda - zoológia Okresné 1. Katarína Marcziová 8.C Mgr. M. Bačinská
            Biologická olympiáda - zoológia Okresné 2. Miriam Gburíková 8.C Mgr. M. Bačinská
            Fyzikálna olympiáda Okresné 1. Dominika Brillová 9.C Mgr. M. Kaduková
            Chemická olympiáda Okresné 1. Dominika Brillová 9.C RNDr. A. Krajkovičová
            Biblická olympiáda Okresné 1.

            Zuzana Sklenková

            Dominika Brillová

            Tadeáš Kaduk

            8.A

            9.C

            9.B

            Mgr. A. Kupková
            Dejepisná olympiáda Okresné 2. Emília Sikorová 8.A PhDr. J. Zachariáš
            Dejepisná olympiáda Okresné 3. Tadeáš Kaduk 9.B PhDr. J. Zachariáš
            Biologická olympiáda - projektová časť Okresné 1. Nina Fodorová 8.C MVDr. A. Zachariášová
            Biologická olympiáda - teoretická časť Okresné 2. Petra Sobotková 9.C MVDr. A. Zachariášová
            Geografická olympiáda - kategória G Okresné 3.  Teodor Dubjel 5.A Mgr. M. Bačinská
            Olympiáda v ANJ Krajské 3. Aneta Jurčišinová 7.B Mgr. M. Köry
            Matematická olympiáda Okresné 1. Dominika Brillová 9.C Mgr. M. Jurašeková
            Olympiáda v ANJ Okresné 1. Aneta Jurčišinová 7.B Mgr. M. Köry
            Tu stojím ja! Celomestské 1. Lucia Kaduková 9.B Mgr. M. Bednárová
            ATTOMAT 5 Celoslovenské 2. Dominika Brillová 9.C Mgr. M. Jurašeková
            ATTOMAT 4 Celoslovenské 1. Dominika Brillová 9.C Mgr. M. Jurašeková