• O škole

        • Vedenie školy

            • Ing. Terézia Hrebeňárová
            • Ing. Terézia Hrebeňárováriaditeľka školyhrebenarova.terezia@zscamke.sk
            • PaedDr. Katarína Zentková
            • PaedDr. Katarína Zentkovázástupkyňa pre prvý stupeň a ŠKDzentkova.katarina@zscamke.sk
            • Mgr. Ľubica Soľárová
            • Mgr. Ľubica Soľárovázástupkyňa pre druhý stupeňsolarova.lubica@zscamke.sk
        • Učiteľky I.stupňa a vychovávateľky

            • Mgr. Dorota Sedláčková
            • Mgr. Dorota Sedláčková1.Asedlackova.dorota@zscamke.sk
            • Mgr. Andrea Beľanová
            • Mgr. Andrea Beľanová1.Bbelanova.andrea@zscamke.sk
            • Mgr. Katarína Drangová
            • Mgr. Katarína Drangová1.Cdrangova.katarina@zscamke.sk
            • Mgr. Marianna Križalkovičová
            • Mgr. Marianna Križalkovičová2.Akrizalkovicova.marianna@zscamke.sk
            • Mgr. Natália Ninčáková
            • Mgr. Natália Ninčáková2.Bnincakova.natalia@zscamke.sk
            • Mgr. Viktória Smoleňová
            • Mgr. Viktória Smoleňová2.Csmolenova.viktoria@zscamke.sk
            • PaedDr. Anetta Némethová
            • PaedDr. Anetta Némethová3.Anemethova.anetta@zscamke.sk
            • Mgr. Ingrid Roháčová
            • Mgr. Ingrid Roháčová3.Brohacova.ingrid@zscamke.sk
            • Mgr. Andrea Hadbavníková
            • Mgr. Andrea Hadbavníková3.Chadbavnikova.andrea@zscamke.sk
            • Mgr. Barbora Hirková
            • Mgr. Barbora Hirková3.Dhirkova.barbora@zscamke.sk
            • Mgr. Dana Džmurová
            • Mgr. Dana Džmurová4.Adzmurova.dana@zscamke.sk
            • Mgr. Katarína Fabianová
            • Mgr. Katarína Fabianová4.Bfabianova.katarina@zscamke.sk
            • Mgr. Katarína Vargová
            • Mgr. Katarína Vargová4.Cvargova.katarina@zscamke.sk
            • Mgr. Zuzana Bodyová
            • Mgr. Zuzana Bodyovábodyova.zuzana@zscamke.sk
            • Monika Fabíková
            • Monika Fabíkováfabikova.monika@zscamke.sk
            • Marianna Gáfriková
            • Marianna Gáfrikovágafrikova.marianna@zscamke.sk
            • Mgr. Anna Hanišová
            • Mgr. Anna Hanišováhanisova.anna@zscamke.sk
            • Mária Jurová
            • Mária Jurovájurova.maria@zscamke.sk
            • Mgr. Margita Juszko
            • Mgr. Margita Juszkojuszko.margita@zscamke.sk
            • Eva Nemetová
            • Eva Nemetovánemetova.eva@zscamke.sk
            • Gabriela Plichtová
            • Gabriela Plichtováplichtova.gabriela@zscamke.sk
            • Zlatica Porubcová
            • Zlatica Porubcováporubcova.zlatica@zscamke.sk
            • Mgr. Gabriela Slivková
            • Mgr. Gabriela Slivkováslivkova.gabriela@zscamke.sk
            • Kristína Šimeková
            • Kristína Šimekovásimekova.kristina@zscamke.sk
            • Ľudmila Šolcová
            • Ľudmila Šolcovásolcova.ludmila@zscamke.sk
        • Učitelia II. stupňa a asistenti učiteľa

            • Mgr. Gabriela Sárossyová
            • Mgr. Gabriela Sárossyová5.Asarossyova.gabriela@zscamke.sk
            • Mgr. Katarína Kiššová
            • Mgr. Katarína Kiššová5.Bkissova.katarina@zscamke.sk
            • Mgr. Annamária Bramuková
            • Mgr. Annamária Bramuková5.Cbramukova.annamaria@zscamke.sk
            • Mgr. Michal Köry
            • Mgr. Michal Köry5.Dkory.michal@zscamke.sk
            • Mgr. Renáta Demjanovičová
            • Mgr. Renáta Demjanovičová6.Ademjanovicova.renata@zscamke.sk
            • Mgr. Zuzana Filová
            • Mgr. Zuzana Filová6.Bfilova1.zuzana@zscamke.sk
            • Mgr. Petra Sorgerová
            • Mgr. Petra Sorgerová6.Csorgerova.petra@zscamke.sk
            • Mgr. Anna Paraličová
            • Mgr. Anna Paraličová6.Dparalicova.anna@zscamke.sk
            • Mgr. Božena Ferková
            • Mgr. Božena Ferková7.Aferkova.bozena@zscamke.sk
            • Mgr. Mária Kaduková
            • Mgr. Mária Kaduková7.Bkadukova.maria@zscamke.sk
            • MVDr. Alžbeta Zachariášová
            • MVDr. Alžbeta Zachariášová7.Czachariasova.alzbeta@zscamke.sk
            • Mgr. Mária Krupová
            • Mgr. Mária Krupová8.Akrupova.maria@zscamke.sk
            • Mgr.Monika Jurašeková
            • Mgr.Monika Jurašeková8.Bjurasekova.monika@zscamke.sk
            • Mgr. Vlastimil Drimák
            • Mgr. Vlastimil Drimák8.Ddrimak.vlastimil@zscamke.sk
            • Mgr. Marta Bačinská
            • Mgr. Marta Bačinská9.Abacinska.marta@zscamke.sk
            • RNDr. Adriana Krajkovičová
            • RNDr. Adriana Krajkovičová9.Ckrajkovicova.adriana@zscamke.sk
            • Mgr. František Barna
            • Mgr. František Barnaškolský kaplánbarna.frantisek@zscamke.sk
            • Mgr. Edita Fedor
            • Mgr. Edita Fedorfedor.edita@zscamke.sk
            • Mgr. Miriam Gajdošíková
            • Mgr. Miriam Gajdošíkovágajdosikova.miriam@zscamke.sk
            • Mgr. Lucia Jacková
            • Mgr. Lucia Jackovájackova.lucia@zscamke.sk
            • Ing. Jurašek Peter
            • Ing. Jurašek Peterjurasek.peter@zscamke.sk
            • Mgr. Kupková Anna
            • Mgr. Kupková Annakupkova.anna@zscamke.sk
            • Mgr. Alžbeta Nosov
            • Mgr. Alžbeta Nosovnosov.alzbeta@zscamke.sk
            • Mgr. Katarína Selecká
            • Mgr. Katarína Seleckáselecka.katarina@zscamke.sk
            • Mgr. Drahomíra Snopková
            • Mgr. Drahomíra Snopkovásnopkova.drahomira@zscamke.sk
            • RNDr. Lýdia Tóthová
            • RNDr. Lýdia Tóthovátothova.lydia@zscamke.sk
            • PhDr. Ján Zachariáš
            • PhDr. Ján Zachariášzacharias.jan@zscamke.sk