• O škole

        • Vedenie školy

            • PaedDr. Mária Čačková
            • PaedDr. Mária Čačkováriaditeľka školycackova.maria@zscamke.sk
            • PaedDr. Katarína Zentková
            • PaedDr. Katarína Zentkovázástupkyňa pre prvý stupeň a ŠKDzentkova.katarina@zscamke.sk
            • Ing. Terézia Hrebeňárová
            • Ing. Terézia Hrebeňárovázástupkyňa pre druhý stupeňhrebenarova.terezia@zscamke.sk
        • Triedni učitelia I.stupeň

            • Mgr. Marianna Križalkovičová
            • Mgr. Marianna Križalkovičová1.Akrizalkovicova.marianna@zscamke.sk
            • Mgr. Natália Ninčáková
            • Mgr. Natália Ninčáková1.Bnincakova.natalia@zscamke.sk
            • Mgr. Viktória Smoleňová
            • Mgr. Viktória Smoleňová1.Csmolenova.viktoria@zscamke.sk
            • PaedDr. Anetta Némethová
            • PaedDr. Anetta Némethová2.Anemethova.anetta@zscamke.sk
            • Mgr. Alžbeta Nosov
            • Mgr. Alžbeta Nosov2.Bnosov.alzbeta@zscamke.sk
            • Mgr. Andrea Hadbavníková
            • Mgr. Andrea Hadbavníková2.Chadbavnikova.andrea@zscamke.sk
            • Mgr. Barbora Hirková
            • Mgr. Barbora Hirková2.Dhirkova.barbora@zscamke.sk
            • Mgr. Dana Džmurová
            • Mgr. Dana Džmurová3.Adzmurova.dana@zscamke.sk
            • Mgr. Katarína Fabianová
            • Mgr. Katarína Fabianová3.Bfabianova.katarina@zscamke.sk
            • Mgr. Katarína Vargová
            • Mgr. Katarína Vargová3.Cvargova.katarina@zscamke.sk
            • Mgr. Dorota Sedláčková
            • Mgr. Dorota Sedláčková4.Asedlackova.dorota@zscamke.sk
            • Mgr. Ingrid Roháčová
            • Mgr. Ingrid Roháčová4.Brohacova.ingrid@zscamke.sk
            • Mgr. Katarína Drangová
            • Mgr. Katarína Drangová4.Cdrangova.katarina@zscamke.sk
            • Mgr. Andrea Beľanová
            • Mgr. Andrea Beľanová4.Dbelanova.andrea@zscamke.sk
        • Triedni učitelia II. stupeň

            • Mgr. Renáta Demjanovičová
            • Mgr. Renáta Demjanovičová5.Ademjanovicova.renata@zscamke.sk
            • Mgr. Zuzana Filová
            • Mgr. Zuzana Filová5.Bfilova1.zuzana@zscamke.sk
            • Mgr. Petra Sorgerová
            • Mgr. Petra Sorgerová5.Csorgerova.petra@zscamke.sk
            • Mgr. Anna Paraličová
            • Mgr. Anna Paraličová5.Dparalicova.anna@zscamke.sk
            • Mgr. Božena Ferková
            • Mgr. Božena Ferková6.Aferkova.bozena@zscamke.sk
            • Mgr. Mária Kaduková
            • Mgr. Mária Kaduková6.Bkadukova.maria@zscamke.sk
            • MVDr. Alžbeta Zachariášová
            • MVDr. Alžbeta Zachariášová6.Czachariasova.alzbeta@zscamke.sk
            • Mgr. Mária Krupová
            • Mgr. Mária Krupová7.Akrupova.maria@zscamke.sk
            • Mgr. Ľubica Soľárová
            • Mgr. Ľubica Soľárová7.Bsolarova.lubica@zscamke.sk
            • Mgr. Vlastimil Drimák
            • Mgr. Vlastimil Drimák7.Ddrimak.vlastimil@zscamke.sk
            • Mgr. Marta Bačinská
            • Mgr. Marta Bačinská8.Abacinska.marta@zscamke.sk
            • Mgr. Michal Köry
            • Mgr. Michal Köry8.Bkory.michal@zscamke.sk
            • RNDr. Adriana Krajkovičová
            • RNDr. Adriana Krajkovičová8.Ckrajkovicova.adriana@zscamke.sk
            • Mgr. Drahomíra Snopková
            • Mgr. Drahomíra Snopková9.Asnopkova.drahomira@zscamke.sk
            • Mgr. Miriam Gajdošíková
            • Mgr. Miriam Gajdošíková9.Cgajdosikova.miriam@zscamke.sk