• PRÁZDNINUJTE V RADOSTI!

• Tešíme sa na vás všetkých v septembri 2022!

Ustavične sa radujte! Bez prestania sa modlite, pri všetkom vzdávajte vďaky, lebo to je Božia vôľa v Kristovi Ježišovi pre vás!

• Poďakovanie, požehnanie, rozlúčka, ...

• Posledný školský týždeň sa niesol v duchu vďačnosti.

Otec biskup Marek Forgáč slúžil ďakovnú svätú omšu za pani riaditeľku, požehnal nám nové logo školy a poprial nám požehnaný prázdninový čas. Pani riaditeľke sa poďakovali aj žiaci, rodičia a pani zástupkyňa.

Deviataci ďakovali všetkým za spoločné chvíle, ktoré strávili na našej škole, pripravili si rozlúčkový program a aj v posledný deň urobil radosť mladším spolužiakom a učiteľom. S vďačnosťou sa k nim pridali aj odchádzajúci ôsmaci a piataci.

Nechýbali aj ocenenia a poďakovania pre reprezentantov školy a každého, kto aj v skrytosti robil malú službu.

Radosť a veselosť zavládla, keď folkloristi zatancovali parchoviansku karičku a na pódiu sa objavil Ondrej Kandráč so svojimi ratolesťami a roztancoval celé átrium.

Krajší a radostnejší záver školského roka sme si ani nemohli priať. Ešte aj slnečné lúče nás pohládzali a svieže vodné trysky ovlažovali.

Vďaka Ti, Pane.