• O škole

• Špeciálny pedagóg Mgr. Ľuboslava Bedriová

Kontakt: bedriova.luboslava@zscamke.sk

Telefón: 055/642 24 91; 0917 728 317

Konzultačné hodiny: pondelok - piatok od 8:00 do 12:00 hod. (alebo dohodou)

„Nie je umenie dokázať, že dieťa niečo nevie, ale je umenie dať mu príležitosť ukázať, že niečo vie.“

Ako môžem pomôcť Vám a vašim inak obdarovaným deťom?

- riešiť problémy detí s učením (dyslexia, dysgrafia. dysortografia,...)
            - venovať sa integrovaným žiakom
            - konzultovať problémy vo vzdelávaní
            - vytvárať s Vami tím pri vzdelávaní vašich detí
            - poradiť v špeciálnych cvičeniach
            - snažiť sa spoločne nájsť riešenie pre Vaše dieťa
            - porozprávať sa o problémoch a snažiť sa pomôcť

Má vaše dieťa problémy:
            - s učením?
            - s adaptovaním sa na školské povinnosti?
            - s komunikáciou s rovesníkmi?
            - nezvláda pravidlá?
            - ...?

Rada sa s Vami porozprávam a pokúsime sa spoločne nájsť najlepšie riešenie.

Užitočné odkazy

Vĺčatá - Stránka informuje o zmysluplných hrách a technológiách, ktoré si zaslúžia pozornosť rodičov, pedagógov a všetkých, ktorí sa stretávajú s mladými hráčmi.

Zodpovedne - Stránka zameraná na bezpečné a zodpovedné používanie internetu, mobilných telefónov a nových technológií.

Deti na nete - Tipy a dobré rady ako naučiť deti používať internet bezpečne.

Eduworld - Portál sa zameriava na podporu tém vzdelávania a sebarozvoja detí i dospelých v atraktívnych článkoch pre rodičov, učiteľov i študentov, zverejňuje databázy kurzov z rôznych oblastí pre deti aj dospelých.

Stalo sa to - Stalo sa to aj tebe? Pomoc existuje!

IPčko - Internetová linka dôvery pre mladých ľudí. Nonstop, bezplatne a anonymne.

Viac ako ni(c)k - Národná linka na pomoc deťom v ohrození.